Про нас

Сучасний меблевий ринок має неперевершені досягнення та засоби, які дають змогу воістину зачарувати навіть найвибагливішого та найскорпульознішого покупця. А все це тому, що ці речі є невід'ємною частиною інтер'єру, адже вони завжди задіяні у повсякденному житті... Особливим попитом користуються екологічно чисті меблі, виготовлені з натурального дерева.

Коротко про нас...

Компанія "Меблі Закарпаття" - провідне підприємство у регіоні. Фірма працює на ринку меблів понад 10 років. За цей період компанія встигла зарекомендувати себе, як надійний, відповідальний, добросовісний партнер та постачальник якісних меблів.

Підприємство реалізує якісні меблі з натурального дерева - спальні гарнітури, ліжка односпальні, двоспальні ліжка, шафи, тумбочки, комоди, трюмо, кухонні куточки та багато іншого. Наші меблі з масиву дерева не мають аналогів на українському ринку.

Всі меблі з натурального дерева виготовлені згідно загальноприйнятих європейських стандартів та норм. Ми надаємо гарантію на всю продукцію, термін залежить від товару.

Декілька слів про дерев'яні меблі...

Компанія «Меблі Закарпаття» реалізує спальні гарнітури з високоякісних та екологічно чистих матеріалів, як - натуральне дерево, зокрема масив. До складу кожної спальні входить:

  • ліжко;
  • дві приліжкові тумбочки;
  • комод;
  • трюмо;
  • шафа або шафа-купе.

Меблі виготовлені у різних стилях та розмірах, можлива широка колірна гама.

Компанія "Меблі Закарпаття" пропонує кухонні куточки. Ми використовуємо для виготовлення меблів дуб та бук. Фірма використовує якісну сучасну фурнітуру.

Дизайнери компанії створюють неперевершені ескізи, які втілюються у життя та задовільняють навіть найвибагливіших клієнтів.

Столи з масиву, які реалізує фірма "Меблі Закарпаття", виконані так само, які інші меблі - у найрізноманітніших формах та стилях, кольорах та розмірах. Вони безсумнівно прикрасять ваш інтер'єр та внесуть краплинку неперевершеності до вашого житла.

Чому потрібно обрати саме нас?

Ми маємо добре налагоджений механізм роботи підприємства. Він включає високі вимоги до якості роботи персоналу та дає можливість оптимально задовольняти побажання нашого клієнта. Адже саме позитивні відгуки додають нам сил працювати ще краще.
 
Компанія "Меблі Закарпаття" має всі необхідні документи, які підтверджують якість нашої продукції: протоколи випробувань, санітарно-гігієнічні сертифікати й технічні умови.

Наше підприємство постійно працює над підвищенням якості та конкурентоспроможності продукції, яку реалізує.

P.S. Ми приймаємо замовлення на меблі з натурального дерева за індивідуальними розмірами та стилями. Ви самі обираєте матеріал та колір.

Звертайтеся просто зараз до нас! Ви не пошкодуєте про свій вибір!

Переглянути та купити меблі з дерева ви можете тут.

Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create